کشف بقایای اسباب بازی پمپ بنزین هزار ساله در چین

برای یک کودک پیش دبستانی، جهان با اسباب بازی پمپ بنزین به مکانی زنده و بدون محدودیت تبدیل می شود.

کودکان پیش دبستانی استاد و خالق همه آن هستند. بسیاری از بچه های این سن فکر می کنند که قدرت جادویی دارند. می توانند در همه ی تعاملات پیروز شوند و از پس کارهای عجیب و غریب برآیند. اغلب، کودک پیش دبستانی شما را به یک فانتزی می کشاند و از شما انتظار دارد که با هم بازی کنید.

در این زمان همچنین ممکن است که دوستان خیالی ظهور کنند. این نوع بازی برای رشد کودکان بسیار مهم است زیرا به آنها کمک می کند تا روی روابط اجتماعی، ترس ها، اضطراب ها، امیدها و رویاهای خود کار کنند.

همانطور که کودک پیش دبستانی شما یک ترفند جدید را یکی پس از دیگری یاد می گیرد و به دنبال تایید و حمایت شما برای موفقیت های جدید است.

اسباب بازی پمپ بنزین

میل به برقراری ارتباط با دیگران به دوستان گسترش می یابد، زیرا کودکان پیش دبستانی شروع به یادگیری دادن و گرفتن بازی های مشارکتی و اشتراک گذاری می کنند.

باوانمود کردن بازی پیچیده تر می شود. دانش بچه ها از دنیا پیشرفته تر است. اگر کودک پیش دبستانی شما دقیقاً می داند چگونه با وسایل الکترونیکی کار کند یا اسباب بازی های الکتریکی مانند ماشین با رادیو کنترل یا یک بازی ویدیویی کار کند، تعجب نکنید. بازی به خودی خود فیزیکی تر می شود.

بچه‌های دبستانی به شیوه‌هایی موفق می‌شوند که قبلاً نبوده‌اند. آنها درک درستی از دنیای اطراف خود پیدا کرده‌اند و اکنون به سمت مهارت‌هایی حرکت می‌کنند.

روابط با همسالان اهمیت بیشتری پیدا می کند و ممکن است فرزند شما بیشتر به بازی با همکلاسی های شما علاقه مند باشد.

به یاد داشته باشید که حتی وقتی فرزندتان بالغ می‌شود، شما همچنان مهم‌ترین همبازی هستید. سعی کنید زمان‌های تک به تک را انتخاب کنید. بازی های خانوادگی در شب یکی از راه های دور هم جمع کردن همه است.

اسباب بازی ها ابزاری برای کمک به رشد کودکان هستند، اما این والدین هستند که این رشد را پرورش می دهند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.