امکانات جالب توجه کیف پاسپورتی چرم زنانه دست دوز لمسی که به تازگی وارد بازار شده است

ممکن است یکی از سوالاتی که هنگام آماده‌سازی سفر بعدی یا برنامه‌ریزی تعطیلات از خود می‌پرسید این باشد که آیا به برای پوشش گذرنامه به کیف پاسپورتی چرم زنانه نیاز دارم یا خیر؟

لحظه‌ای که پاسپورت جدید خود را تازه و تمیز دریافت می‌کنید دارنده پاسپورت چیزی فراتر از محافظت است، بیش از یک لوازم جانبی مد روز حتی می تواند به یک کیف پول گذرنامه کامل تبدیل شود.

قبل از رفتن بیشتر باید بفهمید که به اصطلاح دارنده پاسپورت یا پوشش پاسپورت چیست، این یک آستین برای محافظت از پاسپورت سفر شما است، پوششی برای ایمن نگه داشتن آن و محافظت در برابر گرد و غبار و پارگی است.

پیشنهادات مختلفی در بازار وجود دارد، از آستین گرفته تا کیف پول، ساخته شده از چرم، PVC یا در مورد ما، چوب پنبه هم خواهد بود، بنابراین به طور خلاصه اینها مزایایی است که هنگام استفاده از پوشش برای پاسپورت خود خواهید داشت:

از کثیف شدن و سایش و پارگی محافظت کنید.
تمام اسناد سفر خود را در یک مکان نگه داری می کنید.
می تواند فوق العاده شیک به نظر برسد و در لباس سفر شما برجسته باشد.
به شما کمک می‌کند کنترل‌ها را سریع و آسان بگذرانید، اسکن کارت پرواز و نشان دادن پاسپورت به صورت یکجا ، این بسیار هوشمندانه است.

وقتی کیف پول یا آستین را برای پوشاندن پاسپورت خود به خوبی انتخاب کنید می تواند به یک کیف پول کامل پاسپورت تبدیل شود، کیف پولی که می توانید برای سفر از آن استفاده کنید به عنوان مثال: شما هر ماه برای چند روز به کشوری سفر می کنید.

البته برای عبور از گمرک به پاسپورت خود نیاز دارید اما ممکن است هر بار در همان هتل بمانید و به کارت مشتری نیاز داشته باشید و از آنجایی که باید دلار آمریکا همراه خود داشته باشید همیشه مقداری پول نقد باقی می‌ماند که آن را به عقب و جلو می‌برید.

آخرین اما نه کم اهمیت، شما باید یک کپی از ویزای ESTA خود را همراه داشته باشید و البته ممکن است کارت های اعتباری بیشتری از شرکت شما وجود داشته باشد.

همه این وسایل را که باید هر بار هنگام سفر کاری با خود حمل کنید مهم نیست که تاجر باشید و یا نباشید، همه ما به اینها نیاز داریم.

بنابراین در مورد پوشش پاسپورت عالی که در عین حال کیف پول است به سادگی می توانید تمام کارت ها، گذرنامه و مدارک را از یک سفر تا سفر بعدی در داخل این کیف بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.