سبد حصیری قهوه ای که جایگاه یک نوزاد شد

تطبیق پذیری سبدهای حصیری تا حدی به این دلیل است که می توانند شکل ها و اندازه های مختلفی به خود بگیرند و تکنیک بافت مورد استفاده به آن اجازه می دهد و اینگونه بود که تمام آن سبد حصیری قهوه ای، ظروف، گلدان ها و جعبه ها به وجود آمدند. این امر در مورد مبلمان حصیری نیز صدق می کند، از این رو طرح های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

همه سبدهای حصیری شبیه هم نیستند و این به این دلیل است که تکنیک های بافندگی و مواد واقعی مورد استفاده در این فرآیند می توانند متفاوت باشند و در واقع، ما چهار دسته سبد را می‌دانیم: کلاف، بافته، دوقلوی و حصیری یا آتل که تمایز بین آن‌ها بر اساس مواد استفاده می‌شود.

راه های جالب و کاربردی زیادی برای استفاده از سبدهای حصیری در اطراف خانه وجود دارد و بدیهی است که آنها برای نگهداری وسایل عالی هستند، بنابراین می توان از آنها در هر اتاقی از خانه استفاده کرد.

می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری سبزیجات در آشپزخانه، بالش‌ها و کوسن‌های اضافی در اتاق خواب، لوازم مختلف در دفتر، لوازم آرایشی در حمام و تقریباً هر چیزی در اتاق نشیمن استفاده کنید.

سبد حصیری قهوه ای

سبدهای حصیری نیز الهام بخش بسیاری از طرح های جالب هستند و به عنوان مثال، لامپ های آویز و آباژورهایی هستند که شباهت زیادی به آنها دارند و حتی می توان سبدهای واقعی را به زیور آلات و لوازم جانبی خانه تغییر داد.

سبدها و جعبه های بافته شده به ویژه برای نگهداری و سازماندهی اقلام کوچک در قفسه های باز مفید هستند و استفاده از مقداری در آشپزخانه را در نظر بگیرید تا همه آن ظروف و لوازم تمیز کردن را خوب و منظم نگه دارید.

بشقاب از سبدهای حصیری
اتاق رختشویخانه قسمت دیگری است که سبدهای حصیری می توانند نشان دهند که چقدر کاربردی هستند و از آنجایی که آنها بسیار سبک هستند، حمل و جابجایی آنها آسان است، بنابراین می توانید از آنها برای نگه داشتن تمام مواد شوینده و پاک کننده در یک مکان استفاده کنید.