جوراب نانو ضد بو دارای سیستم تنفسی را ببینید

چند دلیل وجود دارد که چرا جوراب نانو ضد بو دارای انگشتان باز هستند و یکی از دلایل این است که تنفس و راحتی بیشتری در ناحیه انگشتان پا ایجاد شود.

علاوه بر این، جوراب‌های فشاری پنجه باز به حرکت و انعطاف‌پذیری بیشتر در انگشتان پا اجازه می‌دهند، که می‌تواند برای افرادی که از شرایطی مانند بونیون یا انگشت چکشی رنج می‌برند، مفید باشد.

جوراب ها و جوراب های فشرده در سبک ها و رنگ های مختلف موجود هستند و شما باید به توصیه پزشک خود در مورد طول جوراب پایبند باشید زیرا برای عملکرد مناسب جوراب شما مهم است و برای لذت بردن از هر دو سبک پنجه باز و بسته، باید سبک زندگی خود را در نظر بگیرید.

جوراب های فشاری پنجه بسته تمام قوس پای شما را از توپ گرفته تا پایه انگشتان پا می پوشانند و جوراب های Comrad برای سایز کفش زنانه 4-10 و کفش مردانه 4-15 مناسب است.

گوساله های Comrad ما تا 20 اینچ طول دارند و سایز گوساله های بسیار عریض در دسترس داریم و فشرده سازی میلی متر جیوه (mmHg) در لباس های فشرده سازی پزشکی اندازه گیری می شود.

جوراب نانو ضد بو

Comrad بیشتر برای محصولاتش شناخته شده است و True Graduated Compression در محدوده فشرده سازی 15 تا 25 میلی متر جیوه در دسترس است.

برخی از بیماران ممکن است دچار حساسیت پوستی یا حساسیت به اجزای پارچه لباس شوند و جوراب ها و جوراب های فشرده معمولی تنها راه برای بهره مندی از مزایای این جوراب ها و جوراب ها هستند.

از آنجایی که بیشتر مدل های پا باز از مواد جوراب ساق بلند ساخته شده اند، احتمال کمتری دارد که در رنگ های روشن عرضه شوند و اگر به دنبال چیزی کلاسیک تر هستید، به مجموعه ترکیب جوراب و کفش ما نگاه کنید.

جوراب‌های فشاری می‌توانند به انواع شرایط کمک کنند، از بهبود گردش خون گرفته تا تسکین درد آرتریت و در صورت ابتلا به واریس، دیابت یا سندرم رینود، جوراب های فشاری می توانند کیفیت زندگی شما را بهبود بخشند.
قبل از خرید جوراب های فشرده، باید به چند نکته فکر کنید و با اندازه گیری پاها و انتخاب اندازه مناسب شروع کنید که در نهایت، از جوراب مطمئن شوید.