فوم سقفی نسوز که به عنوان ماسک محافظ استفاده میشود!

اگرچه SPF به عنوان یک محصول عایق با فوم سقفی نسوز رقابت می کند، تولید کنندگان مواد شیمیایی بالادستی که هر دو بازار را تامین می کنند، از تولیدکنندگان می خواهند که در مورد سیستم های دیواری با یکدیگر همکاری کنند.

راه حل های ساختمانی شرکت داو کیمیکال و BASF SE هر دو سیستم های دیواری با کارایی بالا ساخته شده با فوم برد به عنوان روکش به جای تخته رشته ای جهت دار و حدود 3 اینچ SPF سلول بسته در حفره دیوار را ترویج می کنند تا نشت هوا را ببندد و اضافه کند.

استحکام قدرت. SPF در این روش ساخت جایگزین عایق فایبرگلاس می شود.

فوم

بسیاری از پیمانکاران در طول کاهش سرعت ساخت و ساز، با وجود هزینه های بالای راه اندازی، وارد تجارت SPF شدند.

دستگاه های اسپری فوم بین 50000 تا 100000 دلار به فروش می رسند، و اگرچه این فرآیند به آسانی پاشش رنگ به نظر می رسد، دانکن گفت که اینطور نیست.

او گفت: «ما نجارها و برق‌کاران را داشتیم که می‌گفتند، «من هیچ کاری انجام نمی‌دهم، اما می‌شنوم که فوم اسپری در حال رشد است بیایید وارد آن شویم». “اما اگر آنها به درستی آموزش داده نشده باشند، اغلب شکست می خورند.”

برای جلوگیری از سیاه شدن این حرفه از مشاغل SPF و رفع نگرانی های اداره بهداشت ایمنی شغلی، این اتحاد در سال 2013 یک برنامه صدور گواهینامه حرفه ای ایجاد کرد.

از آن زمان تاکنون بیش از 1000 نفر در سطوح مختلف گواهی نامه دریافت کرده اند.

ما در حال تلاش برای بالا بردن سطح هستیم. برخی از تولیدکنندگان به مشتریان خود گواهی می دهند، اما وقتی کار بدی انجام می دهند، همیشه آنها را تایید نمی کنند.

ما گفتیم که کافی نیست، بنابراین برنامه ای ایجاد کردیم که از استانداردهای بین المللی پیروی می کند و بر اساس اجماع صنعت است و اگر کسی کاری را با خیال راحت انجام ندهد، گواهینامه را لغو می کنیم.

دانکن گفت، برای مثال، زمانی که یک پیمانکار ویدیویی در یوتیوب از خود در حال استفاده از فوم اسپری بدون تجهیزات محافظ شخصی، مانند ماسک صورت، به مدت شش ماه باطل شد.